Zakłady bukmacherskie na MISTRZOSTWA ŚWIATA (specjalne promocje)

Kiedy patrzysz na zestaw meczów Mundialu i posiadasz świadomość, iż jeszcze na długo przed zaczęciem MŚ jesteś w stanie założyć jaka reprezentacja wyjdzie z grupy, jaka reprezentacja zagra w ćwierćfinale, a jaka reprezentacja wygra puchar świata w piłce nożnej?

Przekonaj się czy dobry z Ciebie obstawiający i stań do walki o 1 000 000 ZŁ za właściwe zakreślenie przebiegu Mistrzostw Świata w Katarze. Nadmieniona kwota pozostanie rozdysponowana symetrycznie przez ilość wszystkich graczy, jacy odpowiednio obstawili wszelkie etapy Mundialu w Piłce Nożnej, sumarycznie z finalnym wynikiem meczu w finale.

Zakłady bukmacherskie na MISTRZOSTWA ŚWIATA (specjalne promocje) 2 Blog

Na dodatek, w ramach quizu „Wyzwanie Fortuny, pozostanie sfinalizowany zestawienie graczy, w jakim użytkownicy posiadają szansę otrzymać premię w postaci Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, jakich pula ma wartość przeszło 100 000 złotych. 50 graczy z największą liczbą punktów otrzyma gotówkę. Wielkość nagrody będzie zależała, od miejsca, które na końcu zajmie obstawiający.

Wyzwanie Fortuny – więcej informacji

Data: 10.11 – 20.11.2022 (do g. 17:00)

W trakcie dostępności quizu powinno się mieć konto i zalogować się na na stronie www.efortuna.pl, ewentualnie poprzez aplikację mobilną oraz zapełnić „drabinkę” turniejową tyczącą się pojedynczych etapów w ramach Mundialu w Piłce Nożnej w Katarze (pod spodem wypatrzysz drobiazgową wskazówkę, w jaki sposób krok po kroku dobrze wysłać zgłoszenie ze własną drabinką).

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Nagrodę podstawową w Konkursie to pula 1 000 000 złotych wydzielona symetrycznie do ilości wszystkich graczy, jacy odpowiednio zakreślili wszelkie etapy Mundialu w Piłce Nożnej w Katarze, łącznie z finalnym wynikiem meczu w finale MŚ 2022.

Sposobność obstawienia turnieju będzie otwarta, gdy zalogujesz się na swoje konto typującego na www.efortuna.pl.

Quiz jest darmowy to znaczy że nie potrzebujesz wpłaty ani skreślać kuponu.

Istotna informacja! Przemyśl porządnie strukturę własnej drabinki. Posiadasz tylko jedną możliwość.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje