Obstawianie meczy LOL

Współcześnie, informacje o e-sporcie można znaleźć wszędzie – w telewizji, internecie, gazetach. Jedne z popularniejszych turniejów toczą się w grze League of Legends. Mało fanów tej gry wie, że w internecie można obstawiać mecze LOL’a.

 

Jak wygląda obstawianie w praktyce?

Zacznijmy od tego, na czym w skrócie polega LOL. Zalicza się on do gatunku multiplayer online battle arena. Gracze dzielą się na dwie drużyny po pięć lub trzy osoby i walczą ze sobą na arenie. By wygrać, grupa musi zniszczyć specjalną wieżę swoich przeciwników o nazwie Nexus. Aby to osiągnąć, grana przez osobę postać musi zdobywać poziomy, które umożliwiają jej ulepszanie specjalnych umiejętności. Gdy zabije się przeciwnika lub stworki pomagające przeciwnej drużynie, otrzymuje się pieniądze, za które można kupić rzeczy wspomagające postać.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

LOL cieszy się bardzo dużą popularnością

Pierwsze mistrzostwa w tej grze odbyły się w czerwcu 2011 roku i były śledzone przez 1,6 mln ludzi. Przez siedem lat liczba ta niesamowicie się zwiększyła. Ostatni turniej, który miał miejsce w listopadzie 2018 roku, oglądało aż 127 mln osób! Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że w ciągu kolejnych kilku lat zainteresowanie rozgrywkami w LOLa jeszcze bardziej wzrośnie.

By podkręcić atmosferę związaną z oglądaniem meczów granych przez ulubione drużyny, warto postawić pieniądze na ich wygrane w zakładach bukmacherskich w internecie. Mają w swojej ofercie obstawianie meczów LOLa, przez co wspierają nie tylko tę grę, ale też inne rozgrywki e-sportowe. Dużo polskich zakładów bukmacherskich posiada wysokie kursy i liczne promocje związane z produkcją.

Praktycznie cały czas można znaleźć w nich turniej do obstawienia. W dodatku, dla początkujących użytkowników przygotowują powitalne, darmowe zakłady, dzięki czemu można nabrać wprawy, nim zacznie się obstawiać poważniejsze rozgrywki.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Sposób na obstawianie LOL

Jak jednak obstawiać mecze LOLa, by zwróciło nam się to kilkukrotnie? To całkiem proste. Każdy e-sport wymaga od graczy kilku umiejętności, które umożliwiają mu zawodowe granie. Gracze LOLa muszą umieć szybko przetwarzać informacje, ponieważ gra toczy się na dużym obszarze i w jednej chwili może przybrać całkowicie inny obrót.

Te same umiejętności muszą posiadać osoby, które chcą z zyskiem obstawiać mecze LOLa. Nie trzeba grać, by je zdobyć. Wystarczy pooglądać, jak grają popularni streamerzy i podłapać kontekst ich działania. Można też prześledzić rozgrywki polskich drużyn e-sportowych, które może nie wybijają się w rankingu ogólnoświatowym, ale dadzą wiedzę, która pozwoli na zrozumienie zasad i myślenia graczy.

Obstawianie meczy LOLa to całkowicie bezpieczna forma śledzenia rozgrywek, w dodatku przynosząca korzyści. Wzbudza wiele emocji, szczególnie jeśli w grę wchodzą nasze pieniądze. Jest to jednak ciekawe hobby i odchodząca od norm forma spędzenia czasu. W dodatku nie trzeba wychodzić z domu, by się nim zajmować. Wystarczy mieć dobry komputer, smaczne przekąski i pojętną głowę, by szybko zarobić sporą sumę, a przy tym bardzo dobrze się bawić.

Obstawianie meczy LOL 1 Obstawianie