Którego bukmachera wybrać?

Obecnie w Internecie jest prawdziwe zatrzęsienie bukmacherów online dlatego odpowiedź na pytanie którego bukmachera wybrać nie jest łatwa. Bukmacherzy internetowi całkowicie zdominowali rynek zakładów sportowych – są bowiem dostępni w zaciszu domowym, co pozwala na spokojne i bezstresowe typowanie.
Spośród wielu ofert, dostępnych na odległość jednego kliknięcia myszki lub wpisania frazy w wyszukiwarce internetowej.

Zanim jednak zaczniesz obstawiać, rozważ racjonalnie, co powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze bukmachera, by odpowiedzieć sobie na pytanie…

Którego legalnego bukmachera wybrać?

Dla początkujących użytkowników, liczących od razu na duży zysk z typowania, najbardziej liczy się wysokość dostępnych środków i możliwe wysokie wygrane podczas obstawiania online.

Serwisy bukmacherskie internetowe, oferujące zakłady bukmacherskie bardzo dobrze o tym wiedzą, dlatego dla nowych użytkowników oferują rozmaite promocje i dodatki do pierwszej wpłaty, co potem może nie wyglądać korzystnie finansowo w ogólnym bilansie dostępnych środków na koncie. Na wstępie nie zwracaj zatem uwagi na bonusy i wyniki zakładów bukmacherskich, ale na ogólną liczbę użytkowników, regulamin serwisu i stawki typowań.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3000zł za wpłatę
+ 20zł bez depozytu
1300złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 1500 zł do 3000 zł do 200 zł

Dość istotną rzeczą jest wypłacalność bukmachera.

Najkorzystniej w tej kwestii wypadają bukmacherzy, którzy mają już ugruntowaną pozycję na rynku, istnieją na nim od kilku lat i cieszą się zaufaniem innych użytkowników. Nie znaczy to, że nowe serwisy oferujące zakłady bukmacherskie, muszą być niewypłacalne i nieuczciwe względem użytkowników, jednak bezpieczniej będziesz się czuł, inwestując swoje pieniądze w sprawdzone źródło i czerpał stały dochód z bukmacherki.

Zwróć też uwagę na czas realizacji płatności, podawany przez bukmachera.

Coś, co pozornie może być bez różnicy – prostota i czytelność interfejsu, jest w rzeczywistości bardzo ważnym elementem zakładów online.
W ferworze emocji możesz przecież pomylić własne ustalenia typowań. Poza tym – im bardziej prosty wygląd strony, tym bardziej proste zasady jej użytkowania. Zasada ta sprawdza się niemal co do joty w kontekście wielu serwisów, nie tylko bukmacherskich.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Zanim odkryjesz swój sposób na bukmachera, poradź się innych użytkowników na bezstronnym bukmacherskim forum dyskusyjnym. Zwróć na wstępie uwagę, czy forum nie jest sponsorowane przez któregoś z bukmacherów internetowych. Taki panel dyskusyjny jest stronniczy i nie zagwarantuje Ci rzetelnego porównania bukmacherów internetowych, którego przecież szukasz.

Oprócz zadawania pytań i dzielenia się własnymi wątpliwościami, możesz śledzić bieżące dyskusje na interesujące Cię tematy czy to którego bukmachera wybrać czy jaki jest najlepszy sposób na bukmachera, co pomoże Ci podjąć decyzję w kwestii wyboru bukmachera, u którego będziesz chciał obstawiać.

Którego bukmachera wybrać? 1 Blog