gdzie obstawiać esport

Gdzie obstawiać Esport

Liczba osób, która chciałaby wiedzieć, gdzie obstawiać esport stale rośnie. Przyrost typerów zainteresowanych obstawianiem sportów elektronicznych jest naprawdę spory, a co za tym idzie – bukmacherzy widząc to, musieli wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy.

Właśnie dlatego coraz częściej można zaobserwować szerokie oferty na esport, a także bonusy i promocje skierowane tylko do typerów zajmujących się tą dyscypliną. W takim razie, gdzie najlepiej typować tego typu zakłady? Oraz które firmy mają najciekawsze oferty, bonusy oraz promocje na esport. To wszystko znajdziecie w poniższym artykule.

NAJCIEKAWSZE OFERTY BUKMACHERSKIE NA ESPORT

Na polskim rynku bukmacherskim mamy już blisko 20. legalnych podmiotów, które otrzymały licencję od Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich. Dzięki temu wybór jest naprawdę spory. Spróbowaliśmy zebrać najciekawsze oferty bukmacherskie, które powiedzą zainteresowanym obstawianiem, nowym graczom, gdzie obstawiać esport.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

• STS

Pierwszym bukmacherem ze świetną ofertą esportową jest STS. Firma, której przedstawiać nikomu nie trzeba, charakteryzuje się swoimi działaniami w kierunku nowoczesności i innowacji. To dzięki nim rynek bukmacherski w Polsce się rozwija, a STS jest pionierem w większości działań, które podejmuje. Dopiero po jakimś czasie inne firmy próbują dogonić STS wprowadzając to, co na rynku nowe już nie jest.

Nie inaczej było z grami esportowymi. STS jako pierwszy zdecydował się na tak szeroką ofertę gier sportów elektronicznych, co oczywiście wiązało się ze sporym ryzykiem. Mimo to, patrząc z perspektywy czasu było to świetne posunięcie.

STS można obstawiać kilkanaście przeróżnych gier esportowych – te najpopularniejsze, jak CS:GO, LoL, Dota 2, ale również nieco mniej, jak Call of Duty, Starcraft, Overwatch, Warcraft, czy King of Glory. Każda z gier posiada swoją oddzielną zakładkę, a w nich wiele różnych kombinacji i rynków.

Oczywiście najszerzej rozbudowany jest Counter Strike i League of Legends, co wynika z popularności gier. Poza klasycznym obstawieniem wyniku końcowego, STS daje szansę na wytypowanie pierwszej krwi, ilości rund, handicap, oraz wiele więcej.

Bukmacher STS jest również jednym z nielicznych, który daje swoim graczom możliwość oglądania najważniejszych turniejów i pojedynków esportowych na żywo w STS TV. Dzięki temu łatwiej będzie grać live na tego typu zdarzenia.

Nie mogło oczywiście braknąć ciekawych promocji i bonusów. Na start STS daje szansę na 1500 złotych od pierwszej wpłaty, a także 100 zł złotowy darmowy zakład, które można wykorzystać na zdarzenia esportowe. Do tego dochodzą specjalne promocje na sporty elektroniczne, jak „Bezpieczne 29 PLN na esport”, czy „Ekstra 29PLN” za celne typowanie takich pojedynków.

• LV BET

Do ścisłej czołówki bukmacherów, należy także LV BET. Posiada on jedną z najciekawszych ofert dla typerów, którzy szukają, gdzie obstawiać esport. Bukmacher ten posiada osobny interfejs stworzony specjalnie pod zdarzenia sportów elektronicznych.

Gdy już znajdziemy się w tej zakładce widać świetnie przygotowaną część strony, która jest wolna od klasycznych dyscyplin sportowych i skupia się na wszystkich grach, które znajdują się w ofercie – a lista tych gier jest naprawdę okazała. Znajdziemy tutaj CS’a, LoL’a, Dota 2, Starcraft, King of Glory, Rocket League i wiele więcej. To, co wyróżnia jeszcze LV BET jest największa liczba rynków na poszczególne gry i turnieje.

Możemy znaleźć typy na to, kto zabije pierwszego smoka, czy zniszczy inhibitor w LoL’u, a także zwycięzcę rundy pistoletowej w Counter Strike’u. Możliwości jakie daje ten bukmacher są naprawdę spore.

Do tego LV BET również prowadzi możliwość oglądania poszczególnych pojedynków, a nawet wywiadów, czy rozmów – oczywiście za pośrednictwem swojej strony. Współpracuje ze znanym w świecie sportów elektronicznych serwisem streamingowym – Twitchem. Jest on też oficjalnym sponsorem transmisji esportowych z polskim komentarzem, co jest ogromnym atutem dla typerów i widzów.

Jeśli chodzi o promocje i bonusy to LV BET jest jednym z lepszych na polskim rynku bukmacherskim. Niemal z tygodnia na tydzień dodaje on coraz to nowsze bonusy – zarówno dla stałych, jak i nowych graczy.

Na start oferuje nawet 1500 złotych od dwóch pierwszych depozytów, a także freebet 20 złotych dla każdego i 50 złotych środków bez depozytu dla wszystkich, którzy posiadają karnety na spotkania piłkarskie zespołów, które sponsoruje ten bukmacher. W przypadku większych turniejów esportowych wprowadzane są promocje czasowe, które warto śledzić, ponieważ mogą zwiększyć ewentualne wygrane.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

• BETCLIC

Ciekawą i kompleksową ofertę na esport ma również Betclic. Bukmacher, który powrócił jako legalna firma na polski rynek w 2019 roku mocno rozbudował tę sekcję – wiedząc, że jest ona jak najbardziej pożądana przez graczy.

W ofercie możemy znaleźć takie gry jak: FIFA, NBA, CS, LoL, Dota 2, King of Glory, czy Overwatch. Każda z gier posiada kilka rynków, dzięki czemu możliwe jest typowanie różnych kombinacji na wiele zdarzeń.

Typerzy mogą obstawiać chociażby dokładne wyniki pojedynków, czy liczbę rund w Counter Strike, to, kto jako pierwszy zdobędzie wieżę, czy koszary w Dota 2, wygra daną mapę w League of Legends.

Betclic poza bonusem startowym dla wszystkich – nawet 200 złotych cashbacku, co jest najwyższą tego typu promocją na rynku, daje także szansę na bonus dla typerów esportu. Chodzi tutaj o zwrot nawet 40 złotych w przypadku niepowodzenia. Wystarczy postawić minimum 5 typów na zdarzenia sportów elektronicznych i nawet jak wszystkie nie wejdą, to bukmacher zwraca typerom 40 złotych.

• FORTUNA

Dla wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć, gdzie obstawiać esport – bardzo ciekawą ofertę przygotowała również Fortuna. Jeden z lepszych i najbardziej popularnych bukmacherów w naszym kraju musiał stworzyć ciekawą ofertę dla wszystkich fanów tego typu gier.

W ofercie znajdziemy wiele różnych gier, które posiadają swoje zakładki, dzięki czemu wszystkie zdarzenia znajdziemy w jednym miejscu. Posiadają je CS, LoL, Dota 2, oraz Starcraft. Cała reszta znajduje się w zakładce „pozostałe”, gdzie można znaleźć wszystkie inne gry, które w danym czasie są rozgrywane, jak na przykład: Call of Duty, FIFA, NHL, NBA, King of Glory, czy Warcraft.

Najwięcej kombinacji – jak w przypadku wszystkich wyżej wymienionych legalnych bukmacherów – znajdziemy na CS’a, czy wszystkie gry typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), wśród których znajdziemy League of Legends, czy Dota 2. Nie brakuje wśród nich wielu różnych rynków.

Gracze mogą obstawiać pierwszą krew, kto dokona pierwszych dziesięciu, czy piętnastu zabójstw, dokładny wynik, czy zwycięzców poszczególnych map – wszystko w zależności od gry. Dodatkowym, sporym atutem jest na pewno możliwość oglądania poszczególnych pojedynków z najpopularniejszych gier esportowych.

Fortuna kusi także ciekawymi bonusami startowymi, a także programem lojalnościowym, czyli Fortuna Klub Plus. Na start każdy z graczy może otrzymać do 1000 złotych od pierwszego depozytu, 20 złotych freebetu w formie 2800 punktów, a także zakład bez ryzyka do 600 złotych.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

• PZBUK

Ostatnim legalnym bukmacherem na naszej liście jest PZBUK. Bukmacher, który powstał nieco ponad rok temu również wchodzi z ciekawą ofertą na esport. Jest on jednym z nielicznych, który posiada osobną zakładkę na sporty elektroniczne, dzięki czemu każdy typer łatwo znajdzie to, co go interesuje.

Jeśli chodzi o rodzaje gier, to tutaj PZBUK oferuje CS:GO, LoL, czy Starcraft 2, oraz Dota 2. Jeśli chodzi o różne kombinacje, to oczywiście na najpopularniejsze gry jest ich najwięcej – czy to suma punktów, liczba rund, dokładny wynik – każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak na nową firmę na polskim rynku bukmacherskim wygląda to naprawdę nieźle. Oczywiście sekcja ze sportami elektronicznymi nie jest jeszcze tak mocno rozwinięta, jak chociażby w STS czy LV BET, ale wszystko jest na dobrej drodze.

Również bonus, który oferuje ten bukmacher można wykorzystać na zdarzenia esportowe – a jest to cashback w wysokości nawet 1000 złotych.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback