Esport na zakładach bukmacherskich

| Obstawianie
Esport na zakładach bukmacherskich

Dla kogoś kto interesuje się sportem, nie sposób nie zauważyć, że zakłady bukmacherskie przeżywają w naszym kraju prawdziwe odrodzenie.

Nowe firmy oferujące legalne granie w punktach jak i w internecie mnożą się jak grzyby po deszczu i nic nie wskazuje by miało by się to w najbliższym czasie zmienić. Graczom pozostaje tylko zacierać ręce, ponieważ im większa konkurencja tym lepsze kursy, lepsze promocje, którymi poszczególni operatorzy będą chcieli zachęcić obecnych ale i nowych graczy.

Podczas gdy branża bukmacherska rozwija się w zawrotnym tempie, nie inaczej jest z eSportem, czyli w skrócie w zmaganiach w grach komputerowych. Z roku na rok obserwujemy coraz poważniejsze pieniądze pompowane w rozwój wirtualnego sportu, jego promocję i rozszerzenie oddziaływania. Nic dziwnego za tym, że coraz częściej obserwujemy eSport na zakładach bukmacherskich. 

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE NA ESPORT

Żadna licząca się na rynku firma nie może przeoczyć takiej szansy i musi wprowadzać stopniowo do swojej oferty coraz więcej esportowych zdarzeń.

W chwili obecnej esport na pewno nie dorówna jeszcze tradycyjnemu wysiłkowemu uprawianiu sportu, ale w zawrotnym tempie goni inne dziedziny. Warto zauważyć, że już teraz gaże wielu topowych esportowców są wstanie przyprawić o zawroty głowy przeciętnego „Kowalskiego,a to dopiero początek. Nagrody w turniejach największych, najbardziej popularnych gier, zaczynają wyrażać się w milionach dolarów jak np w Dota 2, League of Legends czy Counter Strike’u.

Nie może zatem dziwić, że Esport na  zakładach bukmacherskich na świecie a teraz i w Polsce zaczął odgrywać coraz poważniejszą rolę. Podczas gdy na chwilę obecną sport tradycyjny nadal odgrywa ważniejszą rolę i jest go znacznie więcej w ofercie każdego bukmachera, to z czasem te proporcje będą stopniowo się zbliżały patrząc na skalę i szybkość rozwoju esportu.

Ważnym aspektem dla graczy jest też to, że mogą obstawiać gry, w które sami grają grali, znają zasady panujące tam tendencję, do tego ogrom transmisji w internecie, gdzie obecnie praktycznie każde zdarzenie jest transmitowane na platformie streamingowej twitch, albo na Youtube, czy jeszcze innych.

Oglądalności tych rozgrywek często przekraczają setki tysięcy a co za tym idzie ilość ludzi interesujących się elektronicznymi zmaganiami jest ogromna.

SPONSORING W ESPORCIE

Kolejnym dowodem na coraz większą obecność Esportu na zakładach bukmacherskich jest sam fakt sponsorowania elektronicznego sportu. STS oraz Fortuna mocno przyczyniają się do rozwoju tej branży w Polsce, pomagając w finansowaniu oraz rozreklamowaniu turniejów w popularne gry. Coraz bardziej widać też obecność wielu firm bukmacherskich z Polski czy zagranicy na koszulkach graczy co stanowi podobny model jak w standardowych drużynach sportów zespołowych.

W najbliższym czasie obecność esportu w zakładach bukmacherskich  może tylko rosnąć. Jest to zbyt poważnie rozwijająca i generująca zyski branżą by poważni gracze na rynku bukmacherskim mogli przejść obok tego obojętnie. a myślę, że tendencja będzie jeszcze bardziej agresywna. Zespoły będą wyraźnie sponsorowane przez duże firmy z branży zakładów, tak samo turnieje.

Co za tym idzie esport będzie rozwijał się jeszcze prężniej i zdobywał więcej przestrzeni i fanów!

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI